Summer ice cream.

11:11 PM CHOCAROME 20 Comments

Ostatnio nie potrafię zasnąć. A może problem tkwi w tym, że wcale nie mam ochoty, aby zasypiać? Mam zbyt wiele spraw do załatwienia, rzeczy do sprawdzenia, filmów do obejrzenia, piosenek do odsłuchania, smsów i maili do napisania, zbyt wiele emocji, które powinnam odreagować.. Marzę o tym, żeby móc spakować się do małej torby - włożyć do niej tylko kilka najbardziej niezbędnych przedmiotów - i odlecieć. Daleko, daleko stąd..  Mogłabym szybować malutkim samolotem po bezchmurnym lazurowym niebie, zanurzając się w niekończącej się otchłani czasoprzestrzeni. Miałabym wtedy okazję, żeby przestać analizować otaczającą mnie rzeczywistość i zatracić się w zapierających dech w piersiach i przepływ krwi w żyłach widokach. Chciałabym przestać snuć przemyślenia. Dopiero wówczas mogłabym przestać się martwić.
Chciałabym poczuć rześki powiew letniego powietrza i przejmujące zimno wilgotnego piasku przy dzikiej plaży. I choć ostatnio chwile, w których pragnę się poddać i zboczyć z wytrwałego planu dążenia do realizacji celu, podświadomie marzę o tym, aby chwycić marzenia za skrzydła i unosić się razem z nimi, przekraczając granice szczęścia. Gdyby tylko to było tak dziecinnie proste i dostępne na wyciągnięcie palca.. Jednak chwile sprzed kilku lat,  które pozostały, jakby zostały wyryte mosiężnym nożem w mojej pamięci napędzają moją chęć działania.

You Might Also Like

20 komentarzy:

 1. swietny wisorek i włosy - uwielbiam tak delikatnie pofalowane! :)

  miłego dnia, cmok!

  OdpowiedzUsuń
 2. mam taki sam wisiorek! :) Okulary fajne ;p
  xoxo,D.

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczna sukienka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy13:56

  ślicznie wyglądasz ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy19:55

  woooo

  OdpowiedzUsuń
 6. SUkienka jest bardzo ładna :).

  OdpowiedzUsuń
 7. cudowny blogggg !

  zapraszam: http://roxyolsen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. your dress looks so lovely!!
  xx
  reflectandfancy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy16:45

  dress the best

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy17:19

  Sweet Kasia, you comment made my whole day! Thank you so much about that! So, I arrive here to left a message and I read that: "Dreaming of perfection,cakes with 0 calories, love without pain and making fashion with passion." I GOT ME WITH THAT! I share with you the same dream! LOL

  About your outfit, this color is wonderful and your dress seems comfortable! Perfect to the summer!!!

  I'm following you via Bloglovin'!

  Kisses,
  Cris.

  OdpowiedzUsuń
 11. beautiful photos!! i love your blog dear!! <3

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy17:43

  dressssss

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy17:44

  issssssssssssssssssss

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy17:44

  theeeeeeeeeeeeeeeeee besssssssst

  OdpowiedzUsuń
 15. piękne zdjęcia i sukienka jest boska!

  OdpowiedzUsuń
 16. Fotografa znalazłam przez właśnie tą Zemelkę ze zdjęć:)) Też uważam, że robi piękne zdjęcia! I strasznie Ci dziękuję za takie miłe słowa:**

  Pozdrawiam

  ...alkai...

  OdpowiedzUsuń
 17. Fajne marzenie, przemyślenia - mam podobnie, szkoda że jest to do zrealizowania - ponieważ tak działa miłość, ale że mój związek się rozpadł - na marzeniach się wszystko kończy.

  OdpowiedzUsuń

I'll be so happy if you follow my blog and let me know what you think about it. I always follow back.I read ALL coments!

Będzie miło jeśli dodasz mnie do obserwowanych - zrobię to samo i z przyjemnością zajrzę na Twoją stronę